Zbuduj prestiż twojego wydarzenia

Nie sposób ocenić korzyści płynących z dobrze zorganizowanego eventu. Każdy organizator imprez i projektów, przedsiębiorca, fan nocnego życia jak i zakochana para ceniąca romantyzm, chce formować wartość swoich spotkań opartą na niezwykłości miejsca i wysokiej jakości usług. Tylko wyjątkowe wnętrze i powierzchnia eventowa posiadająca swą duszę spełni każde oczekiwanie dzięki pełnemu zaangażowaniu w zarówno małe spotkanie biznesowe, jak i duże wydarzenie przyciągające tłumy. Niezwykłość doznań jaką daje klub level 27 zapewniają imprezy na dachu w samym sercu Warszawy. Pozwól zakochać się w jedynym takim miejscu na mapie Polski.

DOBRZE ZORGANIZOWANY EVENT GWARANTEM SUKCESU

Niezależnie od tego jaki jest cel eventu oraz docelowa grupa odbiorców, level 27 posiada tę szeroką perspektywę by zbudować prestiż każdego wydarzenia. Potencjał lokalizacji jest wykorzystany dzięki widokowi na panoramę miasta, któremu towarzyszy jedyny taki rooftop bar w Warszawie . Wyjątkowe wnętrze i idealna powierzchnia eventowa daje możliwość organizacji imprez firmowych i tematycznych, koncertów, konferencji, spotkań biznesowych, a nawet przyjęć weselnych. Atutem każdego wydarzenia będzie fakt, że jest to najlepsze miejsce na sesję zdjęciową, któremu asystują romantyczne zachody słońca. Osiąganie celów poprzez organizację różnego rodzaju wydarzeń to podstawa budowania trwałych relacji zawodowych i prywatnych. Każde wydarzenie powinno mieć określoną tematykę i wzbudzać pozytywne emocje. Imprezy na dachu to idealna sceneria dla integracji grup. Panorama miasta zapierająca dech w piersiach pomaga w komunikacji, co pomoże przedsiębiorcom przyciągnąć nowych klientów i promować swoją markę. Personel klubu jest w pełni przygotowany na wszelkie działania i aspekty techniczne, które uczynią każde wydarzenie zapamiętanym na długi czas. Dla każdego kto zastanawia się gdzie zrobić event spełniający wszelkie oczekiwania – odpowiedź jest jedna.

PRZYJĘCIE WESELNE, KTÓREGO JESZCZE NIE DOŚWIADCZYŁEŚ

W trwającym sezonie weselnym dostępność typowych lokali jest dużo mniejsza. Oczekiwania par młodych oraz zaproszonych gości w dobie organizacji wesel na bardzo wysokim poziomie są coraz większe. Klub na 27 piętrze to odpowiedź na pragnienie zachwytu. Wyjątkowe wnętrze i dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających gości powierzchnia eventowa zapewni komfort i nietuzinkowy klimat. To bez wątpienia także najlepsze miejsce na sesję zdjęciową, którą podkręcą romantyczne zachody słońca co gwarantuje przepiękna panorama miasta. Jakakolwiek przyszła para młoda zastanawiająca się gdzie zrobić event w postaci wesela powinna postawić na miejsce, które sprosta wszelkim wymaganiom. Atmosfera luksusu i pełen profesjonalizm wykonywanych usług – to cechy najlepiej opisujące imprezy na dachu w level 27.

OBOWIĄZKOWY PUNKT NA IMPREZOWEJ MAPIE – COCKTAILS & SHISHA

Wszyscy entuzjaści nocnego życia nie potrafią przejść obojętnie obok oferty klubu. Chillout przy widoku na panoramę miasta oraz całonocna zabawa taneczna z asystą najlepszych alkoholi. Co więcej klub serwuje SMOKETAILE – czyli innowacyjny rodzaj shishy. Fani koktajli alkoholowych Cuba Libre, Mai Tai, Esprit de Mojito będą mogli pogłębić swoje doznania łącząc te smaki z dobraną specjalnie według gustu shishą. To miejsce na taniec, szaleństwo, spotkania i poznawanie nowych ludzi. Szansa na imprezę na dachu na najwyższym levelu rozrywki na imprezowej mapie Polski.

SZEROKA GAMA USŁUG i MAGIA CHWIL

Aby przekonać się o potencjale tego miejsca, po prostu trzeba tego doświadczyć. Każdy kto szuka pomysłu gdzie zrobić event, którym zachwycą się jego odbiorcy powinien zapoznać się z ofertą level 27. Lista zalet jest bardzo długa. Wyjątkowe wnętrze i powierzchnia eventowa dostosowana do każdego rodzaju wydarzenia. Romantyczne zachody słońca zapewniające najlepsze miejsce na sesję zdjęciową, panorama miasta i jedyny taki rooftop bar w Warszawie. Dzięki współpracy zaaranżujesz wydarzenie według własnego pomysłu, scenariusza i celu, który chcesz osiągnąć. Nie ma znaczenia czy jest to biznesowe śniadanie, kolacja, impreza tematyczna, duże wydarzenie firmowe czy przyjęcie weselne. level 27 to najwyższa jakość usług i pełne zaangażowanie w spełnianie potrzeb przybyłych gości.
Mamy jeden wspólny cel – zbudować prestiż twojego wydarzenia. Daj się zaprosić na najwyższy poziom organizacji każdego eventu.