Urzekające miejsce na dachu miasta

Każdy potrzebuje wyrazistych emocji, w końcu tylko wtedy człowiek czuje, że żyje. Są chwile, które aż chce się pamiętać. Może i ty pragniesz przeżyć przygodę? Zaliczyć świetne imprezy na dachu bądź bawić się, gdy na horyzoncie widać wschód słońca? Może po prostu zastanawiasz się jak spędzić czas w Warszawie? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, masz szanse poznać najlepiej oceniane przez gości miejsce, czyli rooftop bar w Warszawie – level 27.

CO TO WŁAŚCIWIE JEST TEN ROOFTOP W WARSZAWIE?
Brzmi zagadkowo, a odpowiedź jest prosta. Jest to wyjątkowy klub z tarasem widokowym. Panorama miasta jest tu widoczna doskonale, a każdy wschód słońca wydaje się magiczny. level 27 dwukrotnie został umieszczony na liście 100 najlepszych klubów na świecie! Nic więc dziwnego, że jest to miejsce odwiedzane przez turystów, którzy zastanawiają się jak spędzić czas w Warszawie. Daje to możliwość poznania nowych ciekawych ludzi w trakcie takiej imprezy na dachu.

NIEZAPOMNIANE ATRAKCJE
Klub level 27 nie jest jak inne miejsca w Polsce. Jest to jedyny rooftop bar w Warszawie i w kraju, gdzie podziwiając wschód słońca spróbujesz Smoketaile. Ten innowacyjny rodzaj shishy zamyka smak klasycznych koktajli w aromatycznym dymie. Najlepiej oceniane przez gości smakują świeżymi owocami i lemoniadami.

Miejsce odwiedzane przez turystów tak chętnie, kryje w sobie więcej niespodzianek. Panorama miasta cieszy najbardziej z dobrym drinkiem w ręce, a mamy bardzo bogaty wybór. Od chłodnego piwa, przez aromatyczne whisky aż po szlachetne wino czy szampan. Jeśli potrzebujesz czegoś lżejszego poproś o jeden z autorskich koktajli, ten klub z tarasem widokowym zadba o ciebie pod każdym względem.

WYJĄTKOWE IMPREZY
Chociaż imprezy na dachu same w sobie są niezwykłe, to nie jest to jedyne co tu zobaczysz. Najlepiej oceniane przez gości wydarzenia kulturalne dzieją się właśnie tutaj. Występy muzyczne i taneczne, rozlegająca się wokół panorama miasta i świetne drinki sprawią, że zakochasz się w tym miejscu.

Może nawet zamarzysz o tym, by twoja uroczystość się tutaj odbyła? Nie ma sprawy, zorganizujemy dowolny event i chętnie zrealizujemy Twój pomysł. Wspólnie tworzyliśmy już różne eventy tematyczne i koncerty. Przyjęcia weselne również nie stanowią problemu. Taka uroczystość w klubie z tarasem widokowym będzie niezapomnianym przeżyciem i zachwyci gości.

Jesteśmy otwarci na imprezy firmowe, które zacieśniają więzy między pracownikami, zwiększą zaufanie w zespole i wzmagają chęć do efektywnej pracy. W razie potrzeby stworzymy zapierająca dech w piersiach przestrzeń na profesjonalną konferencję. Chętnie pomożemy tez w negocjacjach udostępniając nasz wielki taras na śniadania biznesowe.

Tak jak otwarte jest niebo nad głowami naszych gości, tak my otwarci jesteśmy na wszelkie propozycje. Nasz klub gwarantuje niezapomniane przeżycia i ogrom fantastycznych wspomnień. Jest to miejsce odwiedzane przez turystów ze względu na wyjątkowy charakter i klimat. Jeśli zastanawiasz się jak spędzić czas w Warszawie jesteśmy do Twoich usług.