INTEGRACYJNA IMPREZA FIRMOWA NA DACHU

impreza na dachu

Imprezy firmowe w klubie to doskonały sposób na wzmocnienie relacji między pracownikami, zwiększenie zaangażowania w firmie oraz stworzenie przyjaznej atmosfery w miejscu pracy. Początek roku to idealny moment na podziękowanie pracownikom za ich wysiłek i zaangażowanie w poprzednich latach. Integracyjna impreza firmowa na dachu to pomysłowa i nietypowa forma organizacji imprezy, która może sprawić, że pracownicy poczują się wyjątkowo i docenieni.

LEVEL 27 – PODNIEBNA PRZESTRZEŃ EVENTOWA

Kluczem do sukcesu przy organizacji integracyjnej imprezy firmowej jest dobór odpowiedniego miejsca. Lokal powinien posiadać bar, przestrzeń do tańca oraz miejsca do siedzenia. Dzięki temu, każdy z gości będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Wybierając na tę okazję rooftop, widok z dachu uczyni wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym i niezapomnianym. level 27 to lokal znajdujący się w sercu Warszawy na 27 piętrze wieżowca Atlas Tower. Jego nowoczesny wystrój oraz dwa tarasy z widokiem na panoramę stolicy Polski umożliwiają relaks i integrację pracowników w wyjątkowej atmosferze. Impreza firmowa na dachu wieżowca z pewnością będzie długo wspominana przez pracowników.

DODATKOWE ATRAKCJE – KLUCZ DO INTEGRACJI ZESPOŁU

Wybór lokalu to nie wszystko, warto dokładnie zadbać o każdy szczegół wydarzenia. Wynajmując level 27 otrzymasz nie tylko przestrzeń eventową, ale także kompleksową obsługę, kreatywne dekoracje, open bar uwzględniający najlepsze koktajle i wysokiej jakości catering. Położenie klubu na ostatnim piętrze Atlas Tower pozwala na organizowanie  firmowych imprez integracyjnych z widokiem zapierającym dech w piersiach. Występ muzyczny, DJ, zespół czy pokaz taneczny z pewnością rozluźnią atmosferę podczas wydarzenia, a dodatkowe atrakcje takiej jak: stół do gier, karaoke, konkursy lub inne aktywności zachęcą pracowników do czynnego udziału i integracji. Foto budka to kolejna popularna atrakcja na imprezach, która umożliwi gościom tworzenie wspomnień w postaci zabawnych zdjęć.

Szukasz miejsca na integracyjną imprezę firmową na dachu? Nie możesz ominąć level 27. Poza największym atutem – tarasem widokowym z niezwykłą panoramą miasta, przeżyjesz tam imprezy, które zapamiętasz do końca życia. level 27 to najwyższa jakość usług i pełne zaangażowanie w spełnianie potrzeb przybyłych gości. Napisz do nas: events@club27.club i daj się zaprosić na najwyższy poziom organizacji każdego eventu.