Gdzie zorganizować sesję zdjęciową?

ROOFTOP W WARSZAWIE – CZYLI POMYSŁ NA NIEZWYKŁĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

Szukasz wyjątkowych ujęć, które wykonasz swoim aparatem? Sukces niebywałej sesji zdjęciowej nie zawsze zależy jedynie od zdolności fotografa, czy umiejętności pozowania modela. Popularne sesje na łonie natury, w lesie, czy w górach stają się coraz bardziej powszechne. Czy wyczerpałeś już pomysły na ponadprzeciętną sesję zdjęciową? Pragniesz zaskoczyć odbiorców nietuzinkowymi i bezkonkurencyjnymi fotografiami? Chcesz wykonać zdjęcia lub nagrania w niezwykłej scenerii? Gdy zwykłe zdjęcia miejskie się znudzą, to może warto tym razem spróbować zobrazować coś takiego jak panorama miasta? Oryginalne tła często są zalążkiem sukcesu dobrego fotografa. Poznaj wyjątkowy rooftop bar w Warszawie – bo w końcu najlepsze sesje zdjęciowe powstają bliżej nieba!

ODKRYJ SKARB 27 PIĘTRA WARSZAWSKIEGO WIEŻOWCA


level 27 to ulokowany na 27 piętrze ekskluzywny klub w centrum stolicy. Godna uwagi odwiedzającego jest panorama miasta, którą można podziwiać z tarasu. Wyjątkowe wnętrze lokalu zaaranżowane jest w kolorze miedzi z wykorzystaniem naturalnego mchu, a całą dekorację dopełniają żarówki Edison. level 27 to ekskluzywna powierzchnia eventowa składająca się z dwóch stref: części środkowej o powierzchni 355 m² oraz otwartego tarasu o powierzchni 450 m². Klub na szczycie warszawskiego wieżowca z pewnością jest miejscem, który przykuwa uwagę. Specyficzny klimat tego miejsca zapewnia niebywałe wrażenia dla odwiedzającego. Poczuj się wyjątkowo w luksusowej przestrzeni i stwórz niepowtarzalne ujęcia, które ubogacą twoje portfolio. Pamiętaj, że każdy wieczór spędzony w klubie level 27 jest niezwykły.

UCHWYĆ PANORAMĘ MIASTA


Możliwy jest wynajem lokalu na najlepsze sesje zdjęciowe. Robienie zdjęć w przestworzach z pewnością jest niezwykłym pomysłem na oryginalną sesję. Na 27 piętrze mogą także powstać ekskluzywne nagrania ubogacające niejedno portfolio. Wieczorny zachód słońca na tle miejskich wieżowców to niepowtarzalne tło, które pozwoli na uchwycenie nadzwyczajnych scenerii. Malownicze widoki stwarzają warunki do wykonania iście hollywoodzkich kadrów. A może wolisz uchwycić mieniący się perłowymi barwami wschód słońca oraz zobrazować urok budzącego się miasta? Pomysłów jest wiele i wszystko zależy od Twojej potęgi wyobraźni. Odkryj znakomity kunszt fotograficzny w niezwykłej scenerii. Również wnętrze lokalu przykuwa uwagę dzięki ekskluzywnej aranżacji oraz przebogatym dodatkom. Poczuj się niczym uczestnik słynnych, pełnych przepychu przyjęć w domu Wielkiego Gatsby i zilustruj bogate chwile.

MIEJSCE Z PEWNOŚCIĄ NIE JAK KAŻDE INNE


Jeśli szukasz wyróżniającego się miejsca to trafiłeś pod dobry adres. Rooftop bar w Warszawie jest umieszczony na liście 100 najlepszych klubów na świecie opublikowanej przez International Nightlife Association. Ta popularna powierzchnia eventowa zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie, a robienie zdjęć na tarasie widokowym stanowi ciekawy pomysł na sesję. Lokal umożliwia zorganizowanie imprez firmowych, tematycznych, koncertów, konferencji, a także bajkowych przyjęć weselnych. Klub level 27 zdobył najwyższe wyróżnienie Tripadvisor „Travelers’ choice” w roku 2020 i 2021. Lokal oferuje różne wydarzenia społeczno-kulturalne, a także muzyczne i taneczne pokazy na żywo. Hasło „Higher level of clubbing”, z pewnością oddaje doznania, które oferuje lokal. Odkryj wytworne miejsce w sercu stolicy, spędź i udokumentuj rewelacyjne chwile i podziel się nimi z innymi.