Miejsce eventowe na dachu

Warszawa widziana ze szczytu Atlas Tower przy alejach Jerozolimskich, świetna muzyka, znakomite przekąski i wyszukane drinki – w takiej scenerii możecie spędzić niezapomnianą i niebanalną imprezę pod gwiazdami.

Wystarczy tylko wybrać się do klubu level 27. Gwarantujemy – to najlepsze miejsce eventowe na dachu w całej stolicy! Wskakujcie więc na nasz dach i bawcie się do białego rana – wspólnie pożegnamy księżyc z gwiazdami i powitamy wschód słońca.

Moda na imprezy na dachu

Imprezy na dachu mają swoją nazwę – to rooftop party. Pomysł na ich organizację oczywiście pochodzi od nowojorczyków. Powstał z połączenia ich pasji do gigantycznych drapaczy chmur i… dobrych drinków. Kluby na ostatnich piętrach wieżowców od lat są tam niezwykle popularne i oblegane.

Z pewnością nieraz widzieliście w filmach, czy serialach zza oceanu, jak główni bohaterowie imprezowali na dachu. Któż z nas nie patrzył na te migawki z zazdrością i choć przez moment nie pomyślał sobie, że sam chciałby być na ich miejscu. Teraz to możliwe! Co ciekawe, pomysł na niezapomniane eventy na dachu Warszawy przywędrował do nas – jak się pewnie domyślacie – wraz z ludźmi z Nowego Yorku. Tego typu lokale cieszą się coraz większą popularnością. Z czego to wynika? Z faktu, że są one nietypowe i odróżniają się od tych tradycyjnych. A oryginalność we współczesnym świecie jest przecież w cenie.

Zaskocz gości

Jeśli chcesz zorganizować event z najlepszym widokiem na stolicę, koniecznie odwiedź Atlas Tower i znajdujący się na 27 piętrze klub Level 27. Przestronny taras, doskonała muzyka, efektowny wystrój i profesjonalna obsługa sprawią, że nie będziecie chcieli stamtąd wyjść. Marzy wam się impreza tematyczna, koncert, śniadanie, a może konferencja? Zrobimy każdy event z najlepszą panoramą w tle.

Na przestrzeni lat zorganizowaliśmy już wiele tego typu wydarzeń. Ba! Na naszym dachu tworzymy nawet plany filmów, seriali oraz topowych programów telewizyjnych. Dzięki doskonałej lokalizacji macie więc szansę zorganizować na najwyższym poziomie – i to dosłownie – event w centrum miasta. Widok z Atlas Tower po prostu zapiera dech w piersiach.

Open bar to podstawa

Zdarzyło wam się być na imprezie, gdzie możecie wypić określoną liczbę drinków? Albo na takiej, gdzie w najlepszym momencie… skończył się alkohol? A może mieliście tę nieprzyjemność trafić na napoje wyskokowe, w których wódka rozcieńczana jest wodą? No właśnie! Z pewnością nie wspominacie tego najmilej.

Dlatego też organizując wydarzenie w naszych progach szczególnie mocno polecamy event z open barem. Wybór szlachetnych alkoholi jest doskonałym uzupełnieniem każdej imprezy. Proponujemy wam zarówno klasyczne koktajle i autorskie drinki. Decydując się na opcję open bar możecie wybrać jeden z trzech wariantów – basic, regular, premium. W każdym z nich znajdziecie czyste alkohole, softy, soki i koktajle. To na którą wersję się zdecydujecie, zależy tylko od was. Warto jednak dobrać ją zgodnie z charakterem wydarzenia, które zamierzacie zorganizować. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na naszej stronie w zakładce eventy firmowe – https://level27.pl/eventy-firmowe/