Twój wymarzony event w level 27

Ostatnie lata to czas bardzo szybkiego i dynamicznego rozwoju branży eventowej. Widać to, w branży reklamowej, która przecież kreuje trendy. Przedstawiciele największych marek, ale też mniejszych przedsiębiorstw zdali sobie sprawę z tego, co najlepiej buduje pozytywny wizerunek i przyjemne skojarzenia. Co takiego? Jakościowo spędzony czas na dedykowanym wydarzeniu, pełnym zaskakujących atrakcji i gromadzącym świetnych ludzi. Nie ma innej opcji – jeżeli masz instagram z pewnością zauważyłaś, że firmy coraz częściej odchodzą od przesyłania niespersonalizowanych paczek pr i stawiają na budowanie społeczności dużo mniej wirtualnej. Nie ma jednak wątpliwości, że bywalca wielu eventów nie jest tak łatwo zaskoczyć. Trzeba wiele kreatywności i sporo odwagi, żeby branżowa, ale też jakakolwiek, impreza zrobiła wrażenie i zapadła w pamięć. Warto przede wszystkim dobrze przemyśleć, gdzie zrobić event. Tutaj z pomocą przychodzi level 27 – rooftop bar w Warszawie.

NAJLEPSZY ROOFTOP W WARSZAWIE

level 27 to z pewnością najlepszy punkt widokowy w stolicy. To lokalny rooftop bar w Warszawie, który łączy w sobie wszystko, co najlepsze: panorama miasta, zachód słońca i, oczywiście, organizacja imprez. Nie da się znaleźć bardziej efektownego miejsca, gdzie zrobić event będzie ci tak łatwo. Jego powierzchnia eventowa składa się ze stylowego, nowoczesnego wnętrza i dużego otwartego tarasu. W level 27 możesz zorganizować każde wydarzenie, jakie przyjdzie co do głowy: imprezę firmową, imprezę tematyczną czy event branżowy. Nie są rzadkością organizowane tam wesela i inne prywatne imprezy na dachu. Gustowne menu, wymyślne, ale nieprzesadzone drinki czy możliwość wypróbowania najlepszej jakościowo fajki wodnej, sprawiają, że level 27 to jeden z pierwszych lokali, które powinno się brać pod uwagę, gdy za zadanie mamy zorganizowanie efektownego przyjęcia.

WYMARZONY EVENT

Nie jest ważne, jakie wydarzenie masz do zorganizowania. Z pewnością czy są to urodziny koleżanki czy impreza firmowa, jako organizator na pewno chciałbyś pokazać się z jak najlepszej strony. Najważniejszą decyzją w takim wypadku jest wybór miejsca. Źle dobrana sala może kompletnie zrujnować nawet najlepiej zaplanowane przyjęcie. Za to efektowna powierzchnia eventowa z łatwością oprócz tego, że spełni wymagania, to nawet przykryje ewentualne niedociągnięcia. Ale wspaniały wygląd, panorama miasta i zachody słońca na wyciągnięcie ręki, nie są jedynymi pozytywami jakie prezentuje level 27. Decydując się na współpracę z level 27, pracujesz z ludźmi doświadczonymi i wszechstronnymi, którzy pracowali już na najwyższym poziomie, przy najróżniejszych wydarzeniach, takich jak: wesela, sesje zdjęciowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, konferencje, śniadania biznesowe, koncerty.

GWARANCJA JAKOŚCI

Wyjątkowe okazje wymagają specjalnej oprawy. Jeżeli wydaje ci się, żę prywatne imprezy na dachu to już o krok za daleko, to pewnie czas zrewidować swoje podejście. Nie znajdziesz bardziej wyróżniającego się, ale też pewnego jakościowo miejsca, niż ten konkretny rooftop bar w Warszawie, dla pracowników którego organizacja imprez, to chleb powszedni. Łączenie w sobie umiejętności tworzenia niepowtarzalnej atmosfery, w przemyślanym wystroju i przy najlepszej muzyce, sprawiło, że level 27 został już wielokrotnie doceniony przez branżowe portale, a także zebrał kilka nagród. Do tego cieszy się bardzo dużym zadowoleniem swoich klientów, których zachwycone opinie windują level 27 w rankingach tripadvisora. Brzmi zbyt oficjalnie? Ten klub to oczywiście nie tylko punkt widokowy, ale też po prostu miejsce, w którym wytańczysz się do białego rana przy najlepszej muzyce. Nie bez kozery level 27 legitymuje się hasłem “higher level of clubbing”.

NAJLEPSZA NOC TEGO LATA

Czy już wiesz gdzie zrobić event? Jasne jest, że organizacja imprez może być i jest stresującym zajęciem, a mnogość propozycji powoduje prawdziwy mętlik w głowie. Jednak prywatne imprezy na dachu to opcja, która w najbliższym czasie będzie zdecydowanie zyskiwać na popularności, więc warto ją wykorzystać jeszcze przed wszystkimi, by zaprezentować, że panorama miasta i zachód słońca to nie tylko atuty, które mogą stworzyć świetny punkt widokowy, ale też znakomite tło do wymarzonej imprezy.