Ciekawe pomysły na event firmowy

Ciekawy event firmowy to klucz do sukcesu – w końcu zadowoleni pracownicy są bardziej efektywni i chętniej przywiązują się do pracodawcy. Wybór odpowiedniej rozrywki oraz zapewnienie im wrażeń, które będą wspominać jeszcze długi czas po zakończeniu wydarzenia, to bez wątpienia jedna z tajemnych sztuczek HR. Najlepsza powierzchnia na przyjęcia okolicznościowe w centrum Warszawy to na pewno dobry krok w zapewnieniu powyższych.

Wyjątkowa lokalizacja kluczem do sukcesu

Panorama miasta podziwiana z 27 piętra, prywatne imprezy na dachu – brzmi jak sceneria z filmu? Dzięki naszemu lokalowi, marzenia mogą stać się prawdziwe. level27 to najlepsza eventowa lokalizacja: rezerwując nasz lokal na event prywatny, masz do dyspozycji nie tylko wyjątkowe wnętrze, które zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta. A także ogromny taras – miejsce idealne w przypadku urządzania legendarnej imprezy na dachu. Taki układ przestrzeni pozwala na zaproszenie dowolnej liczby współpracowników bez obawy o ścisk i brak miejsc. Warto wspomnieć, że level27 należy do grona the world’s finest clubs, którego członkami są najlepsze, wyselekcjonowane kluby na świecie. Dodatkowo wielokrotnie wygrywał plebiscyty na najlepszy klub muzyczny czy bar na dachu. Impreza firmowa w prestiżowej lokalizacji jest dla przedsiębiorcy doskonałą wizytówką, a pomoc doświadczonej i pełnej pomysłów kadry pozwala zorganizować event prywatny zgodnie z potrzebami klienta.

Atrakcje
Gdy wybraliśmy już idealne miejsce na imprezy zamknięte, należy zastanowić się nad głównymi atrakcjami wieczoru. Odpowiednim wyborem będzie elegancka gala, forma oficjalnego przyjęcia, która doskonale zaprezentuje się na materiałach promocyjnych firmy. Ewentualnie gwarantująca odpoczynek i odstresowanie integracja w formie imprezy na dachu, wspólnego podziwiania panoramy miasta, zachodu (czasami aż do wschodu) słońca, czy przyjemnej zabawy wewnątrz lokalu. Najważniejszą częścią każdego wydarzenia są obecni na nim ludzie, dlatego należy skoncentrować się na zapewnieniu odpowiedniego nastroju, muzyki i otoczenia, które obudzi w przybyłych imprezowe nastroje i pozwoli na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach. Miłośnicy zażartych dyskusji, fani śpiewania karaoke i królowie parkietu – poznaj swoich pracowników, a my zapewnimy, by każdy bawił się znakomicie.

Szukasz urozmaicenia?
Zbyt wiele wyjść firmowych wygląda tak samo? Powierzchnia eventowa nie spełnia oczekiwań, a zaplanowane atrakcje nie przyciągają spojrzeń zaproszonych gości? Odkryjemy przed Wami nowe rozdziały eventów prywatnych – oferujemy integrację przy innowacyjnej wersji shishy Smoketails, menu wypełnionym po brzegi najlepszymi alkoholami i drinkami oraz wybranymi atrakcjami specjalnymi. Bez problemu zorganizujemy pokaz fajerwerków na tle stolicy i zapewnimy magiczne sztuczki, prezentowane przez najlepszych artystów. Imprezy na dachu uświetni muzyka na żywo: występ DJa oraz coś specjalnego dla fanów saksofonu lub skrzypiec. Dla odważnych proponujemy fire show, gdzie siła ognia pomaga dostrzec jego piękno. Każdemu uczestnikowi spodoba się fotobudka, która sprawi, że nie zapomni tego wieczoru i związanych z nim emocji. To jedynie część oferowanych w klubie rozrywek, pozostajemy również otwarci na indywidualne potrzeby klienta.

Zapraszamy!
Chcesz zorganizować event prywatny? Obowiązkiem gości jest przede wszystkim dobra zabawa – my zajmiemy się resztą. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy służą radą i pomogą dograć szczegóły wydarzenia.