Miejsca na prywatne koncerty w Warszawie

Pamiętasz ten wyjątkowy koncert na dachu z serialu 39 i pół? Kameralna atmosfera, ciepły głos Karolaka, intymność i wrażenie, że taka chwila, gdyby wydarzyła się w Twoim życiu, byłaby jedną z najlepszych. Kto nie chciałby wspominać, że właśnie dla niego ulubiona gwiazda muzyki dała koncert na żywo? Wszyscy lubimy czuć się wyjątkowo i luksusowo, dlatego dziś słów kilka o miejscu niezwykłym.

IMPREZY NA DACHU

Imprezy na dachu to zdecydowany hit ostatnich lat. Wcześniej widziane przez nas raczej podczas oglądania amerykańskich produkcji filmowych na szklanych ekranach. Dziś imprezy na dachu to must have modnych, nowoczesnych ludzi. Niesamowity klimat, który tworzą dekoracje, atmosfera, najlepsi DJ’e i… Przede wszystkim obłędny widok na panoramę miasta. Najlepszy rooftop bar w Warszawie to level 27. W tym klubie zorganizujesz urodziny, wesele, ślub, sylwestra, a także spotkanie biznesowe. Obsługa tego miejsca wie, jak zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Znają się na niespodziankach, dobrym cateringu i nieziemskich przeżyciach.

PANORAMA MIASTA I WIDOK

Umiesz wyobrazić sobie taką scenkę, w której siedzisz w najlepszym rooftop bar w Warszawie, patrzysz na rozciągającą się panoramę miasta, migające światełka, popijasz ulubionego drinka i popalasz fajkę wodną, a do Twoich uszu… Dociera muzyka grana na żywo? A może to właśnie nie muzyka, może wolisz stand up, pokaz połykaczy ognia? Tutaj wszystko jest możliwe. Impreza na dachu może odbywać się w akompaniamencie jedynie Dj’a, ale po co się ograniczać? level 27 sprowadzi dla Ciebie największe osobistości, powiedz tylko słowo.

CZYM SIE WYRÓŻNIA LEVEL 27?

Ten klub nie ma w Polsce konkurencji. Żaden inny nie oferuje takiego widoku – panorama miasta daje takie wrażenia wizualne, o których trudno jest później zapomnieć. Powierzchnia eventowa jest naprawdę spora. W dodatku możesz zadecydować, czy wolisz zaprosić gości do popularnego rooftop baru w Warszawie, czy wolisz skorzystać z nowoczesnego i przestronnego wnętrza. Znajdzie się tu miejsce na kilka imprez jednocześnie. Wyjątkowe wnetrze zachwyca każdy rodzaj klientów – tych rozrywkowych i biznesowych. To miejsce jest jednocześnie surowe i ciepłe. Wszystko za sprawą drewna, ciemnych kolorów i wszechobecnej zieleni. Każdy, kto choć raz odwiedził ten podniebny świat deklaruje, że wróci.

NAJLEPSZA ATMOSFERA

Nie od dziś wiadomo, że Warszawa najpiękniejsza jest nocą, że jak w wielu innych europejskich miastach, właśnie wtedy zaczyna się prawdziwe życie. To najlepszy punkt do zorganizowania najlepszej imprezy w życiu. Jeśli chcesz wywrzeć dobre wrażenie przed znajomymi z obcego miasta lub innego kraju – zaproś ich w te magiczne miejsce. Powierzchnia eventowa, którą udostępni level 27 daje poczucie, jakby brało się udział w teledysku, albo… Było tytułowym wilkiem z Wallstreet. A co będzie, gdy nadejdzie świt? To nieważne.

PORA NA REZERWACJĘ!

level 27 mieści się w samym sercu Warszawy, w ścisłym centrum. Dlatego jest to świetne miejsce do spotkań towarzyskich i biznesowych. Ze względu na swoją niezwykłość i prestiż – jest najbardziej obleganym miejscem w stolicy. Jeśli więc planujesz pobyt w Warszawie lub przygotowujesz się do organizacji ważnej uroczystości – zadzwoń i zarezerwuj miejsce dla siebie i znajomych! W celu organizacji przyjęcia, umów się na spotkanie ze specjalistą level 27. Opowiedz o każdym ważnym dla Ciebie szczególe – impreza zaskoczy nawet Ciebie samego!