Przyjęcie ślubne na dachu

Nietypowe i ekskluzywne wesele na dachu wieżowca 

Szukasz nietypowego, lecz ekskluzywnego miejsca na przyjęcie ślubne? Zastanawiasz się, gdzie zorganizować wesele, by zaskoczyć gości? Naszym zdaniem jedną z ciekawszych atrakcji, jakie polecić możemy mieszkańcom stolicy i jej okolic jest organizacja przyjęcia ślubnego na dachu wieżowca. 

Wesele na dachu – czy to możliwe?

Imprezy na dachu wielu z nas kojarzą się z amerykańskim kinem, przedstawiającym losy dobrze usytuowanych mieszkańców ważnych dzielnic największych metropolii. Dla wielu osób przyjęcie ślubne w takich okolicznościach było jednym z najbardziej nieosiągalnych celów. Minęły już jednak czasy, gdy takie wesela istniały jedynie w sferze marzeń. Imprezę taką można zorganizować już nawet w Polsce – a konkretnie w stolicy, korzystając z oferty klubu level 27. Wyjątkowe wnętrze lokalu uzupełnia bowiem możliwość zabawy na świeżym powietrzu – dzięki wspaniałemu tarasowi, z którego obserwować można niezwykłą panoramę nocnej Warszawy.

Dla kogo wesele na dachu wieżowca?
Przyjęcie ślubne na dachu to niezwykle atrakcyjna propozycja skierowana do każdej młodej pary, która chciałaby, by ten wyjątkowy wieczór rzeczywiście był niezapomniany. Rozciągająca się z 27 piętra panorama miasta zapiera dech w piersiach – zwłaszcza wieczorem, gdy Warszawa rozświetlona jest różnokolorowymi neonami, banerami światłami samochodów czy latarni. Każdy, kto odwiedza Warszawę, powinien choć raz doświadczyć takiego widoku – pozostanie on w pamięci już na zawsze.

Zalety wesela na dachu wieżowca
Wynajem powierzchni eventowej na dachu wieżowca na wesele, czy też z jakiejkolwiek innej okazji, to doskonały wybór z naprawdę wielu powodów. Po pierwsze – atmosfera i klimat takiego lokalu są doprawdy niezwykłe i unikatowe w skali kraju. Przyjęcie ślubne na dachu porównać można chyba tylko i wyłącznie do wesela organizowanego w pięciogwiazdkowym hotelu, pałacyku, czy luksusowym pensjonacie, przy czym jego koszt będzie oczywiście zdecydowanie niższy. Zarówno wyjątkowe wnętrze, jak i panorama miasta rozciągająca się z dachu tworzą niepowtarzalną i ekskluzywną całość.

Dlaczego zastanawiając się, gdzie zorganizować wesele, warto rozważyć klub level 27? Ponieważ uczestnicy wydarzenia skorzystać mogą z dodatkowych atrakcji, jakich nie znajdą nigdzie indziej. Jednym z największych plusów imprezy na dachu jest możliwość wypróbowania różnych smaków smoketails – ekskluzywnych koktajli w formie dymu. Dzięki bogato wyposażonej powierzchni eventowej zabawa może zaś trwać do samego rana i przybierać różne formy. Najwyższą jakość imprezy zagwarantują koncerty rozpoznawalnych gwiazd, a także prezentacje artystyczne. Warto również wspomnieć, że jako klub dysponują najwyższej jakości trunkami. Jedną z ciekawych pozycji jest nowość na rynku – Pampelle Aperitif.

Ekipa level 27 na takie eventy szczególnie poleca Pampelle Spritz. Jak sama nazwa wskazuje, jest przygotowywany na bazie Pampelle Aperitif, który oprócz charakterystycznej rubinowej barwy, posiada niesamowicie bogate i złożone walory smakowe. To zasługa botanicznej mieszanki w połączeniu z dojrzałymi grejpfrutami, całość zaś infuzowana jest cytrusami z całego świata! Wisienką na torcie jest zaś możliwość celebracji pod gołym niebem – prywatne eventy w Warszawie (i nie tylko) nigdzie indziej nie mają takiego klimatu.

Ślubna sesja pod gwiazdami
Wesele w klubie level 27 to nie tylko możliwość zorganizowania imprezy na dachu. To także jedyna w swoim rodzaju ślubna sesja zdjęciowa, która na zawsze udokumentuje ten wyjątkowy dzień i niesamowitą miłość łączącą młodą parę. Ekskluzywna sesja ślubna na dachu to stosunkowo prosty sposób na upamiętnienie tego pięknego dnia nie tylko w oczach pary młodej, ale i gości.