Wyjątkowe miejsca na letni event

Najgorętszy sezon, pełen eventów – lato! Nareszcie długie zimowe wieczory i zimne wiosenne noce, są jedynie niewyraźnym wspomnieniem. Wakacyjny vibe wkracza do stolicy z pełną mocą! Jeśli tak jak my, nie możesz doczekać się szalonych imprez i wakacyjnych drinków – wsiadaj na pokład! Panorama miasta skąpana w gorących promieniach słońca wprost zaprasza do aktywnego wypoczynku. Turyści z całej Europy tłumnie przybywają do stolicy, a to oznacza tylko jedno – wakacje czas zacząć!

EVENT W STOLICY
Najgorętszy sezon eventowy oficjalnie otwarty! Niezależnie od tego, czy planujesz szaloną imprezę, spotkanie integracyjne czy konferencję, przejrzyj uważnie top lokali w Warszawie. Jaką propozycję wybrać na letni event? Galeria sztuki, klasyczny pub, a może klub z tarasem widokowym? Naturalnie postaw na ten, najlepiej oceniany przez gości! Panorama miasta oferuje mnóstwo miejscówek z nieszablonowym wystrojem i awangardową architekturą. Centrum miasta ma zdecydowanie najbogatszą ofertę. Organizacje eventu w samym sercu Warszawy ma ogrom zalet. Świetna lokalizacja pozwala nam skorzystać z lokali na najwyższym poziomie, ale też być w centrum wszystkich wydarzeń.

WARSZAWSKI RYTM
Już niebawem turyści z całej Europy wybiorą się na urlopy, a ulice miasta będą rozgrzane do czerwoności, nawet nocą! Wszystkich bez wątpienia ciągnie nad Wisłę. Oczywiście warto odwiedzić również Stare Miasto czy Stadion Narodowy, ale jeśli poszukujesz gorących letnich wrażeń, sprawdź rooftop bar w Warszawie! Imprezy na dachu mają prawdziwie magiczny klimat. Romantyczne zachody słońca, są niepowtarzalnym doświadczeniem, szczególnie oglądane w klubie z tarasem widokowym, na samym szczycie wieżowca! Niesamowity urok imprezy na dachu potrafi przenieść każde wydarzenie na jeszcze wyższy level.

LICZĄ SIĘ SZCZEGÓŁY
Stolica pęka w szwach od przepięknych miejsc, w których możemy oglądać romantyczne zachody słońca. Jak wybrać lokal? Wybierz ten najlepiej oceniany przez gości. Upewnij się, że bar serwuje atrakcje najwyższej klasy i najlepsze alkohole. Warto postawić na lokal zapewniający też stylową przestrzeń i najpiękniejsze widoki!

ROOFTOP BAR W WARSZAWIE
level 27 to niespotykany klub z tarasem widokowym w samym sercu tętniącej życiem stolicy. Ta niesamowita przestrzeń mieści się na 27 piętrze wieżowca, a panorama miasta, którą można oglądać z lokalu, wprost zapiera dech w piersi. level 27 to zdecydowany top lokali w Warszawie jest najlepiej oceniany przez gości, również tych zza granicy. Nie bez powodu odwiedzają go turyści z całej Europy. Lokal oferuje nam najlepsze imprezy na dachu w stolicy, a nawet całej Polsce!

LEVEL 27
Rooftop bar w Warszawie zapewnia teraz prawdziwie innowacyjne doświadczenie! Smoketaile to absolutna nowość – smak kultowych koktaili zamknętych w dymie! Tylko top lokali w Warszawie może szczycić się tą atrakcją. Bez wątpienia wrócisz tu ponownie, gdy spróbujesz tej ciekawostki. Jeśli jednak jesteś fanem klasycznych propozycji, lokal serwuje rewelacyjne Mojito ze szczyptą kreatywności. Esprit the Mojito – wpisze się w gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Ten drink świetnie wpisuje się w klimat gorącej letniej imprezy, a figowe nuty wynoszą ten klasyk na jeszcze wyższy poziom. A to wszystko ubrane w przepiękne romantyczne zachody słońca, które obejrzysz z 27 piętra.