Pomysł na najbardziej spektakularne zaręczyny

Mamy oryginalny pomysł na oświadczyny o których będzie wspominać się nie raz a zostaną zapamiętane do końca życia. Co powiesz na zaręczyny na dachu Warszawy? A może potrzebujesz miejsca na zorganizowanie innego wyjątkowego wydarzenia? Jest tylko jedno tak fantastyczne miejsce w Warszawie, które może spełnić Twoje oczekiwania. To klub muzyczny level 27. Czyli niezwykła przestrzeń dla osób, które kochają dobrą zabawę w najlepszym towarzystwie. Duża powierzchnia eventowa zapewnia realizację wyjątkowych pomysłów a boska panorama miasta uwydatnia walory tego miejsca. Najlepszej jakości szampan nigdzie nie będzie smakował tak dobrze.

WYJĄTKOWY ROOFTOP W WARSZAWIE
Ponad 800 m² powierzchni eventowej podzielonej na dwie strefy. Jedna z nich to część wewnętrzna. Druga to otwarty taras z widokiem na panoramę miasta. Wszystko to mieści się na 27 piętrze wieżowca w samym centrum stolicy.
Duży wybór drinków i alkoholi (basic, realgar czy premium) pozwoli zaspokoić wymagania nawet największych koneserów. Gdzie lepiej mógłby smakować najlepszej jakości szampan niż na rooftopie w Warszawie?
Dla fanów shishy serwowany jest za to innowacyjny produkt. Smoketaile to smak Twoich ulubionych koktajli zamknięty w dymie. Idealna opcja dla osób, które stronią od alkoholu bądź cenią sobie próbowanie nowych rzeczy.
Doświadczona kadra, która tworzyła setki eventów kreuje wydarzenia tylko najwyższej jakości. Profesjonalna obsługa zapewnia najwyższy komfort i gwarantuje przyjemne spędzenie czasu.

POMYSŁ NA OŚWIADCZYNY
Chcesz żeby wybranka Twojego serca zapamiętała ten wieczór do końca życia? Nie ma lepszej opcji niż zaręczyny na dachu Warszawy. Romantyczne zachody słońca na rooftopie w Warszawie pozwolą stworzyć niezapomniane chwile. level 27 to również najlepsze miejsce na sesję zdjęciową. Pozwoli to uwiecznić wyjątkowe chwile. Panorama miasta będzie sprawiała piękne tło dla tak boskiego wydarzenia.

PROFESJONALNA OBSŁUGA UŚWIETNI NIE JEDNO WYDARZENIE
Duża powierzchnia eventowa pozwala na organizację wielu ciekawych wydarzeń z występami ulubionych Dj-ów z saksofonem lub skrzypcami. Szybki i łatwy kontakt z kadrą oraz możliwość rezerwacji online pomaga w tworzeniu różnego rodzaju przedsięwzięć. Dodatkowo indywidualne podejście oraz możliwość spotkania przed eventem pozwoli poznać wszystkie walory tego miejsca. Profesjonalna obsługa to jakość tworząca imprezy dla osób ceniących klasę. Zapraszamy również fotografów na najlepsze miejsce na sesję zdjęciową, a romantyczne zachody słońca uświetnią każdy event. Dodatkowe atrakcję pozwolą urozmaicić wydarzenie. Pokazy pirotechniczne lub magiczne, fotobudka, najlepszej jakości szampan jako powitalny drink czy pokazy ognia. To wszystko do zaoferowania ma klub level 27.

SPRAWDŹ SAM I SIĘ PRZEKONAJ
Romantyczne zachody słońca, panorama miasta, najlepsze miejsce na sesję zdjęciową, duża i wyjątkowa powierzchnia eventowa. Organizacja takich wydarzeń jak zaręczyny na dachu Warszawy to najlepszy pomysł na oświadczyny. To wszystko oferuje jedno miejsce. Klub level 27 al. Jerozolimskie 123a, Atlas Tower, 27 piętro. To adres który musisz znać! Nie czekaj tylko zarezerwuj swoje wydarzenie już dziś albo wybierz się na jedno z organizowanych dla wszystkich imprez i baw się tak jak nigdy w życiu do białego rana! Wschody słońca są tutaj równie piękne.