Event pod gołym niebem

Jesteś osobą poszukującą wyjątkowego miejsca do wyprawienia różnego rodzaju uroczystości i zastanawiasz się gdzie zrobić event? A może po prostu, chciałbyś w wyjątkowy sposób spędzić swój wolny czas wraz ze znajomymi? Idealnie trafiłeś! Najlepsza organizacja, niezapomniane wspomnienia oraz niesamowity klimat każdego eventu, jaki wybierzesz, to coś, co możemy Ci zagwarantować. Towarzyszyć temu będzie również przepiękna panorama miasta. Sprawimy, że Twój event będzie czymś wyjątkowym i z pewnością, pozytywnie zaskoczy każdego Twojego gościa.

LEVEL 27 TO COŚ WIĘCEJ NIŻ KLUB

Gdybyśmy mieli opisać nasz lokal kilkoma słowami, to jest to na pewno magiczne miejsce o niesamowitym klimacie, pełne niespodzianek, które z pewnością zapewnią Ci niezapomniane wspomnienia. Najlepsza organizacja to coś, co gwarantujemy naszym gościom bez braku jakichkolwiek wątpliwości. Poczujesz się u nas jak w innym wymiarze i tak, mówimy o tym z pełną odpowiedzialnością. Naszym podstawowym atutem jest niecodzienny klimat. Lokal o całkowitej powierzchni 805 m² znajduje się na 27 piętrze. Przepiękna panorama miasta, wieczór pod gwiazdami i romantyczne zachody słońca, to coś, co nadaje niesamowitą atmosferę temu miejscu. Nasz rooftop bar w Warszawie posiada szeroką ofertę drinków, w której w skład wchodzą m.in. drinki takie jak Ruby Rose, Pampelle Spiritz, czy też Figitini. Rooftop bar w Warszawie posiada oczywiście w swojej ofercie o wiele więcej propozycji, które to zobaczyć możesz w naszym menu. Naszą małą wizytówką jest również innowacyjna wersja shishy. Jak już u nas zawitasz, musisz tego spróbować! Zapewniamy, że koktajle zamknięte w dymie zaskoczą Cię swoim niesamowitym smakiem oraz sposobem podania. Jeżeli zastanawiałeś się gdzie zrobić event, jesteśmy do twojej dyspozycji.

PRZYDAŁOBY SIĘ COŚ WIĘCEJ, PRAWDA?

Jako, iż letnie imprezy na dachu nie mogłyby się odbyć bez świetnej muzyki, to i tego nie mogło u nas zabraknąć. Nie masz się o co martwić, gdyż nasi DJ-e na pewno staną na wysokości zadania. Letnie imprezy na dachu wraz z najlepszymi Dj-ami z całego świata. Przyznaj, że jak o tym czytasz, to brzmi to kusząco, prawda? Wedle uznania, posiadasz również możliwość urozmaicenia swojego eventu poprzez zamówienie pokazu pirotechnicznego, czy też magicznego. Może pragniesz zachwycić swoich gości pokazem ogni? Albo chcesz przywitać ich szampanem do grającego na skrzypcach, albo saksofonie Dj-a? Wszystko to jest do twojej dyspozycji. Myślimy, że jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się gdzie zrobić event, to teraz pozostałeś/aś bez wątpliwości, że wieczór pod gwiazdami w level 27, któremu towarzyszą romantyczne zachody słońca to idealne miejsce na każdego rodzaju okazje. Jesteśmy przekonani, że przez resztę twojego życia będą Ci towarzyszyły niezapomniane wspomnienia właśnie stąd.

RODZAJE OKOLICZNOŚCI DLA JAKICH STWORZONY ZOSTAŁ NASZ LOKAL

Ta kwestia bez wątpienia zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jesteśmy pewni, że sprostamy każdemu Twojemu oczekiwaniu. Podczas gdy cechuje nas najlepsza organizacja, nie ma mowy, aby coś poszło nie tak. Aby, przybliżyć Ci obraz, jak dużo opcji zapewnia nasz klub, podamy kilka propozycji. Wyobraź sobie, jest lato i z paczką znajomych chcecie się trochę zabawić oraz oderwać od codzienności. Letnie imprezy na dachu to zdecydowanie, bardzo dobry pomysł, który zrealizować możesz właśnie u nas. Teraz nieco inny przykład, bardziej ze sfer miłosnych. Planujesz być może wyprawić przyjęcie weselne i szukasz odpowiedniego miejsca. Romantyczne zachody słońca, panorama miasta i wieczór pod gwiazdami. Czy można wymarzyć sobie lepsze okoliczności do wyprawienia tak wyjątkowej okazji?

PODSUMOWANIE

Krótko mówiąc, jesteśmy w stanie spełnić twoje każde oczekiwania. Jeżeli chcesz, to myślimy, że i gwiazdkę z nieba dalibyśmy radę dla Ciebie załatwić (w końcu jesteśmy na 27 piętrze ?). A tak już całkiem serio, liczymy na Twoje zaufanie i dziękujemy za poświęcony czas na przeczytanie tego tekstu. Do zobaczenia!