Impreza integracyjna dla pracowników w Warszawie

DUŻA POWIERZCHNIA EVENTOWA

Jeśli zatem szukasz odpowiedniego miejsca, którego powierzchnia eventowa, okaże się wystarczająca do tego, aby pracownicy twojej firmy, mogli się czuć w pełni swobodnie i na luzie, to rooftop bar w Warszawie, posiada w swojej ofercie powierzchnię właśnie tego typu. Specjalnie skomponowane menu, najlepsze koktajle oraz duży wybór napojów bez alkoholu o niepowtarzalnym i egzotycznym smaku, to dodatkowe atuty, które podkreślą i uwydatnią, integracyjny charakter udanej imprezy na dachu, zaplanowanej dla pracowników waszej firmy.

Najlepiej oceniany lokal eventowy level 27, swoje kompetencje wyniósł z wieloletniego doświadczenia organizacji niezapomnianych, wspaniałych wydarzeń, które na zawsze zostaną w pamięci osób, biorących w nich udział. Istotnym faktem na pewno jest to, że wybierając rooftop bar w Warszawie na miejsce swojej imprezy firmowej, możesz mieć pewność, że do czynienia będziesz miał z naprawdę sporą powierzchnią. Jest ona podzielona na dwie, dostępne dla uczestników integracyjnego party części. Wynoszącą 355 m² centralną część klubu oraz liczącą 450 m² otwartą powierzchnię tarasową.

NAJLEPIEJ OCENIANY SERWIS, ORGANIZACJI IMPREZ FIRMOWYCH I INTEGRACYJNYCH

Możesz mieć gwarancję, że wynajęta przez twoją firmę powierzchnia eventowa, będzie stanowić połączenie niezapomnianej atmosfery z kompleksową obsługą pracowników, biorących udział w imprezie na dachu. Dodatkowym atutem mogą być, specjalnie przygotowane na ten dzień kreatywne dekoracje oraz wysokiej jakości, profesjonalny i zawsze smaczny catering. Najlepsze koktajle klasyczne oraz w autorskiej odmianie klubu, serwować wam będzie, obsługujący zaproszonych gości przez cały czas trwania imprezy, open bar. Na pewno nie będzie wam grozić nuda, ponieważ idealna powierzchnia eventowa level 27, doskonale sprawdziła się w przypadku organizacji takich wydarzeń, jak konferencje prasowe, występy artystów różnych dziedzin sztuki oraz show znanych gwiazd muzyki. Dlatego imprezy firmowe w klubie, stanowią spełnioną gwarancję udanego, pełnego wrażeń i emocji, energetycznego party dla was wszystkich.

IMPREZY NA DACHU I NAJLEPSZE MIEJSCE NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

Rooftop bar w Warszawie, to również najlepsze miejsce na sesję zdjęciową, dla której tło stanowić może niezapomniana atmosfera i romantyczne zachody słońca, których piękno docenić można jedynie na ostatnim piętrze budynku Atlas Tower. Widok, który każdemu zapiera dech w piersiach, na pewno zachęci pracowników waszej firmy do wykonania niezapomnianych fotek z imprezy na dachu.

Czy można się oprzeć naturalnemu plenerowi, jaki na tarasie level 27, tworzą romantyczne zachody słońca, połączone z błękitem nieba i przesuwającymi się na jego tle chmurami? Zdjęcia z imprezy integracyjnej, umieszczone nad biurkiem w pobliżu pulpitu komputera, mogą nam czasem pomóc przypomnieć sobie o tym, że wszyscy jesteśmy jedynie ludźmi i że każdemu z nas, trafić się mogą lepsze lub gorsze dni. Dlatego najlepsze miejsce na sesję zdjęciową, może być tym, w którym odbędzie się nasza, niezapomniana i pełna pozytywnych wrażeń impreza firmowa.

PROSTY FORMULARZ KONTAKTOWY ORAZ ZŁOŻENIE REZERWACJI

Rezerwacja eventu, jest łatwiejsza niż można by się było tego spodziewać i, nie wymaga z państwa strony większych starań. Wystarczy wypełnić krótki formularz kontaktowy, znajdujący się na podstronie https://events.level27.pl i kliknąć przycisk “Wyślij”.

Państwa wiadomość, natychmiast zostanie przekazana do działu organizacji eventów level 27, który w następnym kroku, zajmie się szczegółową obsługą waszego zlecenia oraz profesjonalną organizacją, zakończonego sukcesem firmowego party. Oferta i projekt eventu, przede wszystkim zależą jednak od państwa pomysłów, wymagań oraz indywidualnych potrzeb pracowników waszej firmy. Możecie mieć jednocześnie pewność, że zespół level 27 na pewno weźmie je wszystkie pod uwagę oraz uwzględni w harmonogramie realizacji całego waszego wspólnego wydarzenia. Warto, ponieważ już na was czekają romantyczne zachody słońca, najlepsze koktajle i niezapomniana atmosfera klubu level 27.