Najczęściej wybierane miejsce na sesję zdjęciową

NAJLEPSZE MIEJSCE NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ
level 27 podzielony jest na dwie strefy – część główną oraz 450-metrowy, otwarty taras widokowy, z którego roztacza się zapierająca dech w piersiach panorama miasta. To właśnie któraś z tych przestrzeni może stać się tłem dla twojej sesji zdjęciowej. Nasz klub jest bardzo przestronny i nowoczesny, co pozwala na wiele aranżacji i ciekawych ujęć. Jego wyjątkowe wnętrze charakteryzuje się minimalistycznym wystrojem, jasnymi ścianami i szklanymi przeszkleniami, co daje niepowtarzalny klimat i uczucie przestrzeni.
W klubie level 27 znajdują się różne pomieszczenia, które umożliwiają robienie zdjęć w różnych stylach i na różne sposoby. Można skorzystać z dużych okien, które wpuszczają naturalne światło, lub z oświetlenia studyjnego, które pozwala na uzyskanie perfekcyjnej jakości zdjęć.

UNIKALNE REKWIZYTY, WYJĄTKOWE WNETRZE I DESIGNERSKI WYSTRÓJ
Nasz klub oferuje również szeroki wybór mebli i dekoracji, które można wykorzystać do sesji zdjęciowych. Znajdują się tu m.in. wygodne sofy, designerskie krzesła, lustra, rośliny, stoliki kawowe i wiele innych dodatków, które można dowolnie aranżować i modyfikować.

PROFESJONALNE DORADZTWO
W klubie level 27 działa profesjonalna ekipa, która służy pomocą i radą w czasie sesji zdjęciowych. Zawsze możesz liczyć na wsparcie przy aranżacji przestrzeni, ustawieniu oświetlenia i doborze odpowiednich dodatków. Masz konkretny pomysł na to, jak powinna wyglądać twoja sesja? Powiedz nam o tym, a my zrobimy wszystko, by twoje oczekiwania zostały spełnione.

DOSKONAŁA POWIERZCHNIA EVENTOWA
level 27 rooftop bar w Warszawie to także idealna powierzchnia eventowa. Jeśli myślisz o tym, żeby zorganizować niezapomniane wydarzenie prywatne bądź firmowe, to jesteś w odpowiednim miejscu. Pomożemy ci rozkręcić naprawdę wyjątkową imprezę, nieważne czy ma być to impreza integracyjna, koncert, urodziny czy przyjęcie weselne. Jesteśmy profesjonalistami, jeśli chodzi o organizację różnorodnych eventów i zawsze dokładamy wszelkich starań, by były one sukcesem. Twoi goście z pewnością będą długo pamiętać świetną zabawę, jaką im zafundujesz.

NIEZAPOMNIANE IMPREZY NA DACHU, ZACHODY SŁOŃCA I PANORAMA MIASTA W TLE
Marzysz o weekendowym relaksie w jednym z najlepszych klubów w Warszawie? U nas możesz bawić się i odpocząć jednocześnie. Nieważne czy interesują cię szalone imprezy na dachu czy masz ochotę na weekendowy chill przy shishy – oferujemy różnorodne rozrywki, które zaspokoją najbardziej wybredne gusta. Największym atutem naszego miejsca jest przestronny taras widokowy, z którego możesz podziwiać zachody słońca. Rozciąga się z niego także cudowna panorama miasta.


Podsumowując, klub level 27, to z całą pewnością najlepsze miejsce na sesję zdjęciową w Warszawie. Piękne widoki, wyjątkowe wnętrze, różnorodność pomieszczeń, jedyny w swoim rodzaju taras widokowy i bogaty wybór rekwizytów to tylko niektóre z zalet tego miejsca. Profesjonalna obsługa oraz doskonałe warunki techniczne sprawiają, że sesje zdjęciowe w klubie level 27 zawsze kończą się sukcesem. A jeśli chciałbyś zorganizować u nas event prywatny lub firmowy – nie wahaj się dłużej, tylko daj nam znać już dziś!