NAJLEPSZE MIEJSCE NA ORGANIZACJĘ TWOJEJ KONFERENCJI

Zabawa w wyjątkowym stylu

Jedną z rzeczy, która na pewno wyróżnia klub jest niepowtarzalna panorama miasta. Wnętrze klubu w stylu modernistycznego i postindustrialnego designu nadaje mu wykwintnego gustu. To trzeba przyznać. Usytuowany na 27. piętrze sprawia wrażenie najbardziej oryginalnego pomysłu na wszelkie imprezy towarzyskie. U nas gra muzyka na żywo! Możesz zachwycić się fantastycznym pokazem pirotechnicznym na swoim wieczorze panieńskim. A dzięki dostępnej fotobudce utrwalić swoje wspomnienia na zawsze. Popularne są też pokazy magiczne i tzw. fire show, czyli sztuki zabawy z ogniem. level 27 to najbardziej popularny – rooftop bar w Warszawie. Zachwycisz się również egzotycznymi drinkami, których smak na pewno zapamiętasz na długo. Porwie Cię wyjątkowe wnętrze naszego klubu i muzyka na żywo.

Taras widokowy na event firmowy?

Nasz taras widokowy o powierzchni ponad 400 m² zapewnia niesamowite przeżycia. Szczególnie warto podziwiać na nim malownicze zachody słońca. Wielu z klientów łączy tę sposobność podziwiania widoków z różnymi eventami. Jednym z nich jest konferencja firmowa. Klub level 27 to doskonała powierzchnia eventowa, która pozwoli rozbudować relacje między współpracownikami. Również wydarzenia biznesowe, dotyczące różnorodnej prezentacji – mają u nas głośny wydźwięk. A także śniadania biznesowe, które dzięki aranżacji i wyjątkowej aurze, zwykle zakańczają się sukcesem.

Menu w chmurach

Catering level 27 rozpieści Twoje kubki smakowe. W ofercie posiadamy open bar, który uatrakcyjni każde spotkanie, koncerty na żywo, czy wszelkie imprezy tematyczne. Zachwyci Cię również najbardziej popularny rooftop bar w Warszawie. Specjalnie skomponowane menu i oryginalny sposób podania na pewno Cię zaskoczy. Autorskie drinki i duża gama koktajli do wyboru jest naszym ogromnym atutem. A panorama miasta odbierze Ci mowę. W końcu kto by nie chciał sączyć wyśmienitego drinka w towarzystwie gorącej, letniej warszawskiej nocy.

Najlepsze eventy w stolicy


Gdzie zrobić event? Wesele, sylwester, pokaz biznesowy, koncert, baby shower, konferencja firmowa itp. Interesuje Cię powierzchnia eventowa? Nie możesz ominąć level 27. Poza największym atutem – tarasem widokowym z niezwykłą panoramą miasta, przeżyjesz tam imprezy, które zapamiętasz do końca życia. Przykładem tego są koncerty na żywo „w chmurach”, ciekawa oferta menu i autorskich koktajli, pełen profesjonalizm ze strony obsługi. Jak ma wyglądać Twoja konferencja firmowa? To Ty decydujesz o tym, jak naprawdę ma wyglądać twój event. Spośród różnych atrakcji na pewno znajdziesz coś dla siebie, a Twoi goście, przyjaciele, współpracownicy zapamiętają to wydarzenie na zawsze. Jeśli więc zadajesz sobie pytanie – gdzie zrobić event w Warszawie, przejrzyj ofertę klubu level 27. Tysiące zadowolonych klientów potwierdziło wyjątkowość miejsca i zadowolenie ze współpracy. Koncerty i muzyka na żywo to wielki atut. Ten popularny rooftop zrealizował wiele konferencji firmowych, zakończonych dużym sukcesem. level 27 posiada wyjątkowe wnętrze, którego urok Cię zachwyci.