Wyjątkowe miejsce na event w Warszawie

WYJĄTKOWE MIEJSCE NA KONFERENCJĘ
Niezależnie od tego, czy organizujesz konferencję czy niewielkie spotkanie lub chcesz wykorzystać imprezę firmową do łączenia ludzi w celu rozwijania relacji międzyludzkich, które nie mogłyby istnieć w ustrukturyzowanym środowisku biura. Poniżej, znajdziesz krótkie spojrzenie na modny lokal eventowy w Warszawie – level 27, który pozwoli Ci zrealizować spotkania biznesowe, konferencje lub inny event, tworząc podczas wydarzeń niepowtarzalną atmosferę.

ROOFTOP BAR W WARSZAWIE – COTO ZA MIEJSCE?
Rooftop bar w Warszawie? Brzmi tajemniczo, ale to powierzchnia eventowa, wyjątkowe wnętrze oraz niesamowita panorama miasta w jednym. Na pewno Rooftop bar w Warszawie spełni Twoje oczekiwania, jeśli zastanawiasz się gdzie zrobić event, spotkania biznesowe lub celujesz w najlepsze miejsca na konferencje na dachu biurowca. A jeśli modny lokal eventowy na dachu biurowca to zbyt mało na świetne miejsce do relaksu i przyjemność, to warto pamiętać, że w tych wyjątkowych wnętrzach możesz również zapalić dobrej jakości fajkę wodną.

NADAL ZASTANAWIASZ SIĘ GDZIE ROBIĆ EVENT?
Chyba dłużej nie trzeba nikogo przekonywać, że klub level 27 to lifestylove miejsce, którego wyjątkowe wnętrze tworzą klimat, jaki na długo zapada w pamięć. Bo, gdzie indziej w Warszawie spróbujesz Smoketaile, dających niepowtarzalne wrażenie smaku Twoich ulubionych cocktaili zamkniętych w dymie. A jednocześnie towarzyszyć Ci będzie niesamowita panorama miasta eksponowana z dachu biurowca.
Tylko oferowane przez level 27 wnętrza dadzą świetną okazję do świętowania wielkiego otwarcia lub innego ważnego wydarzenia z życia firmy. Wydarzenia związane z funkcjonowaniem firmy potrzebują wyjątkowej oprawy, a chyba trudno o lepszą niż ta na Rooftop bar w Warszawie. Świętna atmosfera, a może bardziej klimat sprzyjający całkowitemu relaksowi i integracji lub poznaniu wnętrza firmy przez klientów lub dostawców poprzez spotkania biznesowe – nasz modny lokal eventowy sprostał już nie jednemu z takich zadań. Powierzchnie eventowe zostały zaprojektowane tak, aby każde wydarzenie dawało gościom wyjątkową okazję do wspólnego spędzenia czasu w środowisku mniej formalnym. Kładziemy istotny nacisk, żeby nasze imprezy zawsze dawały wiele radości uczestnikom i pozwalały na różnego rodzaju aktywności. Bez problemu w naszych wnętrzach eventowych można zrealizować grupowe wydarzenia, firmowe imprezy integracyjne, kursy wewnętrzne i zewnętrze według własnego projektu oraz warsztaty dla pracowników lub klientów. Mamy nadzieję, że dzięki nam już nie pojawią się więcej pytania gdzie zrobić event.


NAJLEPSZE MIEJSCE NA KONFERENCJĘ – NA DACHU WARSZAWY

Dlaczego?
Doskonała powierzchnia eventowa w level 27 oraz efektowna panorama miasta, umożliwia gospodarzowi wydarzenia spędzenie nieformalnego czasu z gośćmi w sposób, dający obu stronom możliwość budowania relacji i uzgodnienia priorytetów biznesowych. Istnieje wiele możliwości i rodzajów konferencji, które możesz zorganizować w level 27 przez cały rok. Programy wydarzeń mogą zawierać część konferencyjną, wspólną kolację oraz część integracyjną
Gościmy również konferencje i wydarzenia biznesowe związane z premierą produktów. Nasza powierzchnia eventowa świetnie się w tym sprawdza. Wydarzenia tego typu realizowane w Rooftop bar w Warszawie często wzbudzają spore zainteresowanie mediów i dobry odbiór branży bezpośrednio zainteresowanej produktem. Wydarzenia te mają charakter nie tylko konferencji, ale również wydarzeń mniej formalnych lub nawet kameralnych. I często obejmują spotkania ze znanymi gośćmi, kolację i rozrywkę, w zależności od branży.

Dlatego śmiało możemy powiedzieć najlepsze miejsce na konferencję – tylko wyjątkowe wnętrze w level 27