Miejsce na imprezy zamknięte

Zastanawiacie się, gdzie zorganizować urodziny, imprezę okolicznościową, albo przyjęcie koktajlowe?

Mamy rozwiązanie! Postawcie na stylowy lokal znajdujący się na 27. piętrze w samym centrum Warszawy. Możliwość wyjścia na taras i podziwiania panoramy stolicy z pewnością zachwyci waszych gości!

Gąszcz propozycji

Jesteście na etapie poszukiwania wyjątkowej sali na imprezy. Wpisujecie w wyszukiwarkę hasło” sala Warszawa i…. zalewa was całe morze propozycji! Ostateczny wybór to nie lada wyzwanie, bo jak wiadomo sala sali nierówna. Jak więc się w tym wszystkim odnaleźć? Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim na rodzaj imprezy, którą zamierzacie zorganizować. Oceńcie również możliwości logistyczne swoje i swoich gości wybierając lokalizację. Warto byłoby również skosztować serwowane posiłki i drinki. Chcecie przecież, aby oczarowały podniebienia waszych gości. Ważne jest również to, aby przestrzeń, którą wynajmiecie, nadawała się zarówno na imprezy firmowe, branżowe konferencje, czy przyjęcia urodzinowe. To świadczy o uniwersalności sali i możliwości sprostania nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom.

Dlaczego warto nam zaufać?

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze sali warto też poznać opinię osób, które miały okazję ją wynajmować. Doskonałymi ocenami oraz wieloma prestiżowymi wyróżnieniami cieszy się klub level 27, znajdujący się na ostatnim piętrze Atlas Tower. Z pewnością kojarzycie go z doskonałych, oryginalnych imprez do białego rana. Ale level 27 to nie tylko klub muzyczny – to również uniwersalne miejsce, w którym możecie zorganizować każdą imprezę. Składa się on z dwóch stref: centralnej części o powierzchni 355 m2 oraz otwartego tarasu o powierzchni 450 m2. Doskonale więc sprawdzi się, jako klub taneczny na imprezę integracyjną, czy miejsce na organizację przyjęcia koktajlowego, a nawet weselnego. level 27 to również idealny klub na imprezy prywatne i najlepsze miejsce na spędzenie urodzin. Wyobraźcie sobie tylko… impreza zamknięta w klubie muzycznym, a tle piękna panorama Warszawy. Czego chcieć więcej? Jeśli uczestnicy wydarzenia zmęczą się pląsami na parkiecie, mogą wyjść na taras.

Organizacja przyjęć okolicznościowych w level 27 to pełen profesjonalizm – gwarantujemy wam kompleksową obsługę, wyszukane dekoracje, open bar uwzględniający najlepsze koktajle i wysokiej jakości catering. Nikt nie będzie się przecież dobrze bawił przy stole zastawionym… samymi słonymi paluszkami, chipsami i orzeszkami. Mamy świadomość tego, że jeśli impreza ma być na wysokim poziomie to musi mieć wyszukane menu. Podobnie zresztą jest w przypadku drinków – na nich nie można oszczędzać! Dlatego też organizując imprezę u nas, macie pewność, że goście otrzymają alkohole najwyższej jakości. Krótko mówiąc, nasze niesztampowe podejście do różnego rodzaju wydarzeń uczyni wasze przyjęcie nadzwyczajnym. Chętni mogą również postawić na dodatkowe atrakcje.Każdy event Manager w Warszawie potwierdzi, że jesteśmy jednym z najlepszych klubów w Polsce. Mamy też jedną z najlepszych przestrzeni eventowych w stolicy. Na przestrzeni lat zorganizowaliśmy mnóstwo znakomitych wydarzeń. Współpracowaliśmy z klientami z niemal każdej branży – jesteśmy więc w stanie sprostać wymaganiom wszystkich klientów. Szczegółową ofertę znajdziecie na https://level27.pl/eventy-firmowe/