Miejsce na imprezy zamknięte

Zastanawiacie się, gdzie zorganizować urodziny, imprezę okolicznościową, albo przyjęcie koktajlowe?

Mamy rozwiązanie! Postawcie na stylowy lokal znajdujący się na 27. piętrze w samym centrum Warszawy. Możliwość wyjścia na taras i podziwiania panoramy stolicy z pewnością zachwyci waszych gości!

Gąszcz propozycji

Jesteście na etapie poszukiwania wyjątkowej sali na imprezy. Wpisujecie w wyszukiwarkę hasło” sala Warszawa i…. zalewa was całe morze propozycji! Ostateczny wybór to nie lada wyzwanie, bo jak wiadomo sala sali nierówna. Jak więc się w tym wszystkim odnaleźć? Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim na rodzaj imprezy, którą zamierzacie zorganizować. Oceńcie również możliwości logistyczne swoje i swoich gości wybierając lokalizację. Warto byłoby również skosztować serwowane posiłki i drinki. Chcecie przecież, aby oczarowały podniebienia waszych gości. Ważne jest również to, aby przestrzeń, którą wynajmiecie, nadawała się zarówno na imprezy firmowe, branżowe konferencje, czy przyjęcia urodzinowe. To świadczy o uniwersalności sali i możliwości sprostania nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom.

Dlaczego warto nam zaufać?

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze sali warto też poznać opinię osób, które miały okazję ją wynajmować. Doskonałymi ocenami oraz wieloma prestiżowymi wyróżnieniami cieszy się klub level 27, znajdujący się na ostatnim piętrze Atlas Tower. Z pewnością kojarzycie go z doskonałych, oryginalnych imprez do białego rana. Ale level 27 to nie tylko klub muzyczny – to również uniwersalne miejsce, w którym możecie zorganizować każdą imprezę. Składa się on z dwóch stref: centralnej części o powierzchni 355 m2 oraz otwartego tarasu o powierzchni 450 m2. Doskonale więc sprawdzi się, jako klub taneczny na imprezę integracyjną, czy miejsce na organizację przyjęcia koktajlowego, a nawet weselnego. level 27 to również idealny klub na imprezy prywatne i najlepsze miejsce na spędzenie urodzin. Wyobraźcie sobie tylko… impreza zamknięta w klubie muzycznym, a tle piękna panorama Warszawy. Czego chcieć więcej? Jeśli uczestnicy wydarzenia zmęczą się pląsami na parkiecie, mogą wyjść na taras.

Organizacja przyjęć okolicznościowych w level 27 to pełen profesjonalizm – gwarantujemy wam kompleksową obsługę, wyszukane dekoracje, open bar uwzględniający najlepsze koktajle i wysokiej jakości catering. Nikt nie będzie się przecież dobrze bawił przy stole zastawionym… samymi słonymi paluszkami, chipsami i orzeszkami. Mamy świadomość tego, że jeśli impreza ma być na wysokim poziomie to musi mieć wyszukane menu. Podobnie zresztą jest w przypadku drinków – na nich nie można oszczędzać! Dlatego też organizując imprezę u nas, macie pewność, że goście otrzymają alkohole najwyższej jakości. Krótko mówiąc, nasze niesztampowe podejście do różnego rodzaju wydarzeń uczyni wasze przyjęcie nadzwyczajnym. Chętni mogą również postawić na dodatkowe atrakcje. Każdy event Manager w Warszawie potwierdzi, że jesteśmy jednym z najlepszych klubów w Polsce. Mamy też jedną z najlepszych przestrzeni eventowych w stolicy. Na przestrzeni lat zorganizowaliśmy mnóstwo znakomitych wydarzeń. Współpracowaliśmy z klientami z niemal każdej branży – jesteśmy więc w stanie sprostać wymaganiom wszystkich klientów. Szczegółową ofertę znajdziecie na https://level27.pl/eventy-firmowe/