ZACHWYĆ SWOICH PARTNERÓW BIZNESOWYCH NIESAMOWITYM EVENTEM

Muzyka na żywo, która rozgrzeje Twoich gości

Nie ma lepszego sposobu na stworzenie wyjątkowej atmosfery podczas każdego eventu niż muzyka na żywo. Stolica bogata jest w lokale, które oferują występy znanych artystów oraz wspaniałych muzyków. level 27 łączy w sobie wyszukany smak klubu muzycznego z wyjątkowym wnętrzem, które idealnie sprawdzi się podczas biznesowych śniadań, czy innych okazji. Oprócz muzyki na żywo lokal oferuje również innowacyjną wersję smakowej shishy – Smoketaile, czy bogaty wybór alkoholi, począwszy od whisky, poprzez wina, a skończywszy na autorskich koktajlach serwowanych tylko w level 27.

Wyjątkowe wnętrze, czy spotkanie biznesowe na dachu Warszawy?

Nie ma wątpliwości, że nietuzinkowo urządzone wnętrze to klucz do sukcesu każdego spotkania. Nieważne czy chcesz zaplanować spotkanie biznesowe, na dachu Warszawy, czy po prostu doświadczyć muzyki na żywo wraz z przyjaciółmi podczas jednego z wielu eventów, które organizuje level 27. Miejsce to oferuje nie tylko wyjątkowe wnętrze, ale również organizuje różne wydarzenia takie jak: przyjęcia weselne, tematyczne, śniadania biznesowe, koncerty, konferencje czy imprezy firmowe. A jak spotkania biznesowe to tylko na szczycie. Zorganizowanie eventu biznesowego lub przyjęcia wśród najbliższych na dachu level 27 to zapierające dech w piersiach doświadczenie, które na pewno zachwyci Twoich gości, a Fire Show obserwowany z jednego z piękniejszych dachów Warszawy wywrą na gościach zapadające w pamięć wrażenie. Niezapomniany widok ze szczytu to nie wszystko. Na gości czeka również fotobudka, czy pokaz magiczny, który zapewni najlepsze atrakcje.


Gdzie zrobić event?

Stolica oferuje wiele miejsc, gdzie można zorganizować spotkania biznesowe. level 27 to jedno z najbardziej unikalnych miejsc tego typu, które oferuje wyjątkowy punkt widokowy na dachu Warszawy. W przenośni i dosłownie, ponieważ zapierające dech w piersiach widoki podczas spotkań na unikatowym dachu lokalu to idealne miejsce dla osób, które chcą zapewnić swoim gościom niesamowite doświadczenie spoglądania na panoramę miasta i pozwolić im na przeżycie magicznej atmosfery tego miejsca, gdzie muzyka na żywo dostroi nawet najbardziej wymagających gości. Organizacja spotkania biznesowego to duża odpowiedzialność. Wydarzenia takie jak, konferencje, czy nawet spotkanie biznesowe na dachu warszawy, to szansa na stworzenie magicznej atmosfery i zapewnienie niezapomnianych wrażeń dla Twoich partnerów biznesowych, czy przyjaciół, na których chcesz zrobić pozytywne wrażenie.

W Warszawie jest wiele miejsc, które oferują niebanalne wnętrze, punkt widokowy, muzykę na żywo oraz inne najlepsze atrakcje dla gości. Warto wybrać lokal, który spełni Twoje oczekiwania i zadowoli nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy wyjątkowych przeżyć.
Gdzie więc zrobić event, który zagwarantuje najlepsze atrakcje? level 27 to miejsce, które poprzez swój profesjonalizm i doświadczenie w organizacji najróżniejszych imprez zadba w najdrobniejszych detalach o Twoich gości. Doświadcz najlepszych atrakcji wraz ze swoimi klientami biznesowymi, przyjaciółmi, czy rodziną wśród muzyki na żywo, gdzie unikatowe wnętrza zachwycą zarówno Ciebie, jak i Twoich gości.