Unikatowe miejsce na przyjęcia weselne

W trakcie przygotowań do ślubu oraz wesela para młoda musi podjąć szereg decyzji, jedną z nich jest wybór sali weselnej.

Należy pamiętać, aby odpowiednio wcześniej dokonać rezerwacji. Pomimo, iż jest duży wybór miejsc to każdy szuka czegoś unikatowego, żeby uczynić ten dzień wyjątkowym dla siebie oraz gości.

Wyjątkowe miejsce

Z pewnością każdy chce zaprosić gości w miejsce, które zapamiętają na długo. Takim właśnie miejscem jest https://level27.pl/eventy-firmowe/, które wyróżnia się spośród innych. Jest w najlepszej lokalizacji tak, aby nie było problemu z dojazdem dla żadnego z gości. Lokal urządzony w pięknej kolorystyce do aranżacji według indywidualnych potrzeb. Dodatkowa przestrzeń to otwarty taras o powierzchni 450m². Widok na Warszawę z pewnością zachwyci gości. Przepiękna panorama stolicy na tle zachodzącego słońca robi ogromne wrażenie.

Posiadamy wyspecjalizowany dział eventowy, który pomoże w przygotowaniu urozmaiconego i niepowtarzalnego przyjęcia ślubnego. Uczyni ten dzień najpiękniejszym w życiu dla nowożeńców, a dla gości niezapomnianym. Możliwe są różnego rodzaju atrakcje, takie jak między innymi: pokaz pirotechniczny, występ na żywo DJ, fotobudka, pokaz magiczny czy fire show. Naprawdę jest w czym wybierać, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie można zapomnieć o przygotowaniu wspaniałego menu. Proponujemy pełny wybór unikalnych kuchni, jakie tylko zażyczą sobie państwo młodzi. Menu będzie skomponowane indywidualnie, aby zaskoczyć gości. A dodatkowo podane w ciekawy sposób dla podkreślenia oryginalności. Wspaniałym uzupełnieniem menu będą trunki, proponujemy do wyboru różnego rodzaju koktajle i drinki.

To również wyjątkowe miejsce na plany zdjęciowe dla państwa młodych. Zarówno dla zdjęć indywidualnych oraz grupowych. Na otwartym tarasie na tle stolicy to wspaniała pamiątka z wyjątkowego przyjęcia ślubnego.

Eventy prywatne

Niewątpliwie to wspaniałe miejsce na wesela i sale konferencyjne, również są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Ogromna powierzchnia lokalu a zwłaszcza część zadaszona pozwala swobodnie przeprowadzać część oficjalną. Natomiast później uczestnicy będą mogli zjeść przekąski według ściśle przygotowanego cateringu oraz wypić drinki.

W tak wyjątkowym miejscu każda konferencja to strzał w dziesiątkę. Ogromnym atutem jest taras z pięknym widokiem na Warszawę. Natomiast aranżacja w stonowanych kolorach podkreśli elegancki charakter eventu.

Oprócz wyżej wymienionych eventów to również bardzo dobre miejsce na wieczory kawalerskie. Dla wielu panów ten dzień w stanie kawalerskim ma być niezapomniany. Nasz dział eventowy dołoży wszelkich starań, aby tak było. Wspólne chwile w miłym towarzystwie z widokiem na Warszawę oraz dodatkowe atrakcje jakie zapewnia lokal gwarantują świetną zabawę.

Wynajem powierzchni eventowej na urządzenie imprezy o dowolnej tematyce to wspaniały pomysł. Może być to bal karnawałowy lun koktajl party. Nie musimy się niczym martwić, a wszelkie formalności zostaną dopilnowane.