Najciekawsze miejsca eventowe w Polsce

WYJĄTKOWE MIEJSCA NA EVENTY – Klub level 27

Zbliżająca się pora letnia to idealny moment na zastanowienie się w jakich miejscach spędzimy wyjątkowe chwile przy akompaniamencie świetnej muzyki i smaku koktajli najwyższej jakości. Mnogość wrażeń oferują kluby, które są kluczowymi punktami nocnego życia miasta, a latem wiele z nich otwiera dla gości swoje tarasy. Wakacyjna zabawa na dachu daje wiele pamiętnych doznań. Najlepszy rooftop bar w Warszawie można znaleźć przy alei Jerozolimskiej 123A, gdzie swoją lokalizację ma klub o wyjątkowym wnętrzu i dużej powierzchni eventowej.

KLUB LEVEL 27
Jeśli najdzie Cię ochota na bardziej luksusowy event, sama Warszawa zapewnia szereg atrakcji. Jest ona miejscem organizacji rozmaitych wydarzeń, których powierzchnia eventowa stanowi doskonały punkt widokowy do podziwiania panoramy miasta. Właśnie takim miejscem jest klub level 27 – rooftop bar w Warszawie. Miejsce to łączy nie tylko stylowe, wyjątkowe wnętrze, na które składają się miedziany kolor czy żarówki Edison, ale również sferę społeczno-kulturową. Klub stanowi również świetną przestrzeń do organizowania wydarzeń takich jak koncerty, imprezy na dachu czy konferencje. To właśnie podział klubu na dwie strefy – środkową oraz otwarty taras – daje możliwość organizacji prywatnego eventu lub imprezy na dachu, dla których tłem jest panorama miasta.

NIETUZINKOWA SHISHA
Ostatnimi czasy na popularności w klubach i pubach zyskuje wspólne wypalanie shishy. Klimat Indii, jaki zapewnia obłok dymu wypuszczany z fajki wodnej, można poczuć w coraz większej ilości miejsc. Takim punktem jest właśnie level 27, który ma w swojej ofercie nietypową pozycję – smak koktajlów zamkniętych w dymie! Jest to idealna propozycja dla osób chcących spróbować, jak smakuje najlepsza shisha w Warszawie. Klub ma w swojej ofercie produkty marki Smoketaile, które są innowacyjną pozycją na rynku. Puszczanie obłoczków dymu o smaku Cuba Libre bądź Mojito w tak wyjątkowej lokacji rzuci na kolana niejednego. Taką atmosferą nie pogardzą nawet osoby stroniące od palenia fajki wodnej czy chociażby papierosów.

NIEPOWTARZALNA LOKALIZACJA
level 27 przyciąga rzesze ludzi swoją uniwersalnością. Od imprezy na dachu po biznesową konferencję i event prywatny w wyjątkowym punkcie widokowym – klub świetnie odnajduje się w planowaniu wydarzeń. Chodzi tutaj nie tylko o zapewnienie najwyższej jakości rozrywki Gościom, ale również o realizowanie wymarzonych przez nich imprez. Organizacja wydarzenia zaczyna się od pomysłu klienta, natomiast resztą zajmuje się klub. Event prywatny zostanie zorganizowany z dbałością o najmniejsze detale. Punkt widokowy, jaki stanowi taras klubu, jest wyjątkową powierzchnią eventową, która na swoich deskach gościła już niejeden koncert, bal karnawałowy czy przyjęcia weselne.

DLACZEGO WARTO ODWIEDZIĆ LEVEL 27?
level 27 jest wyjątkową pozycją wśród warszawskich klubów. Warto wspomnieć, że klub ten przez kilka lat był regularnie umieszczany na liście 100 najlepszych klubów na świecie, a także został wyróżniony certyfikatem jakości w kategorii „Najlepszy klub muzyczny”. Wyjątkowa powierzchnia eventowa była świadkiem niejednego luksusowego eventu, takiego jak imprezy na dachu, czy eventu prywatnego pokroju konferencji. Organizacja wydarzenia nie stanowi dla klubu żadnego problemu – wszystko zgodnie z wizją Gości! Wyjątkowe wnętrze nadało niepowtarzalny klimat temu miejscu, natomiast malownicza panorama miasta była tłem niejednego wydarzenia.