level 27 – najlepsze miejsce z wystąpieniami na żywo

Poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł wystąpić na żywo? Interesują cię wyłącznie lokale oferujące usługi najwyższej jakości? Jeśli tak, to klub level 27 będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Lokalizacja i wnętrze

level 27 to coś więcej niż zwykły klub muzyczny. Stylowa przestrzeń lokalu usytuowana jest bowiem na 27 piętrze Atlas Tower, a więc w samym sercu Warszawy. Odwiedzający klub goście mają zatem okazję do podziwiania unikatowej panoramy miasta.  level 27 składa się z dwóch stref: części środkowej liczącej 355 m² powierzchni oraz otwartego tarasu o powierzchni 450 m².

A jak prezentuje się wnętrze tego wyjątkowego miejsca? Klub jest zaprojektowany w stylu nowoczesnym z przewagą ponadczasowych, miedzianych tonów. Unikatowy wygląd przestrzeni – stanowiący połączenie modernistycznego stylu i postindustrialnego designu – został osiągniętym przy wykorzystaniu żarówek Edison, naturalnej świeżości mchu oraz… 200 000 sztuk jednocentówek!

Oryginalność level 27 została doceniona przez The World’s Finest Clubs czyli organizację zrzeszającą najlepsze kluby muzyczne na całym świecie. Tym samym warszawski klub stał się oficjalnym członkiem The World’s Finest Clubs i został umieszczony na liście 100 najlepszych klubów na świecie opublikowanej przez International Nightlife Association. Na tym jednak nie koniec. Warto dodać, iż znany serwis Trip Advisor przyznał level 27 certyfikat jakości 2017, 2018 i 2019 w kategorii „Najlepszy klub muzyczny”.

Najlepsze wystąpienia na żywo? Tylko w level 27!

level 27 to miejsce wprost idealne do zorganizowania show na żywo. Dział eventowy, składający się wyłącznie z profesjonalistów posiadających wiedzę oraz doświadczenie, specjalizuje się w tworzeniu niepowtarzalnych wydarzeń – zarówno tych prywatnych, jak i o charakterze firmowym czy biznesowym. Wszystko, co musisz zrobić to przedstawić swój pomysł i… pozwolić działać ekspertom. Planujesz urządzić wyjątkowe urodziny? A może imprezę tematyczną albo koncert, na którym wystąpią twoje ulubione zespoły muzyczne? Interesuje cię zorganizowanie profesjonalnej konferencji, imprezy firmowej lub też śniadania biznesowego? W level 27 możesz zorganizować każdy rodzaj show na żywo. Czy będzie cię na to stać? Tak, ponieważ oferta jest zawsze dopasowywana do wyznaczonego przez ciebie budżetu! Wynajmij przestrzeń, a resztę zostaw załodze level 27. Zadbają oni o kompleksową obsługę wydarzenia, oryginalne dekoracje, open bar z najlepszymi koktajlami, a nawet wysokiej jakości catering.

Dlaczego klub level 27?

level 27 to miejsce, które od wielu lat specjalizuje się w organizacji różnego typu wydarzeń. To właśnie na scenie opisywanego klubu muzycznego niejednokrotnie występowali – i wciąż występują! – najlepsi artyści, zespoły muzyczne czy też znani celebryci. Odbywają się tu konferencje prasowe, wykłady naukowe, promocje produktów, bankiety czy też imprezy o charakterze prywatnym, takie jak urodziny, wesela czy rocznice. Z usług klubu level 27 korzystają firmy będące liderami rynku. Ikea, Alior Bank, Polsat, Costa, Danone czy Wurth to tylko wybrane marki, które zdecydowały się powierzyć organizację swojego eventu klubowi level 27. Jeśli zatem interesują cię wyłącznie najlepsze wystąpienia na żywo, to zdecyduj się na współpracę z klubem level 27. Więcej szczegółów dotyczących współpracy znajdziesz na: https://level27.pl/.